Z ostatniej chwili

Mecze Tunezja - Polska oglądaj w internecie.

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!
 OGLĄDAJ FILMY ZZA KULIS MECZÓW I ZGRUPOWAŃ REPREZENTACJI POLSKI!

Reprezentacja

Polska B - Luksemburg
36:30 (20:16)
Turniej towarzyski seniorów


I Liga Mężczyzn Grupa A

  Tabela wyników   Klasyfikacja strzelców   Wiadomości


  Tabela wyników rundy zasadniczej  Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej


Tabela wyników rundy zasadniczej
sezon 2011-2012

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

1.Gaz-System Pogoń Szczecin221804651543368
2.ZEPTER AZS UW Warszawa2214356015563113
3.Spójnia Wybrzeże Gdańsk2213275525272816
4.Arot-Astromal Leszno2213186596322717
5.Vetrex Sokół Kościerzyna2212376085882717
6.GSPR Gorzów Wlkp.2211296205862420
7.KPR Wolsztyniak Wolsztyn2292115705562024
8.WKS Grunwald-Allegro Poznań2283115555731925
9.Polski Cukier-Pomezania Malbork2273125475911727
10.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg2261155736211331
11.Orlen Wisła II Płock2261156117051331
12.SMS ZPRP Gdańsk223316603672935


Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka 1
2011-09-17
6.Vetrex Sokół Kościerzyna30:26
[15:12]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
5.SMS ZPRP Gdańsk31:32
[19:13]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
1.GSPR Gorzów Wlkp.27:28
[17:14]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
2.Gaz-System Pogoń Szczecin21:19
[13:12]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
3.Arot-Astromal Leszno35:32
[19:12]
ZEPTER AZS UW Warszawa
4.Polski Cukier-Pomezania Malbork32:19
[20:9]
Orlen Wisła II Płock
Kolejka 2
2011-09-24
9.Orlen Wisła II Płock30:36
[17:17]
SMS ZPRP Gdańsk
7.KPR Wolsztyniak Wolsztyn35:28
[17:13]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
8.WKS Grunwald-Allegro Poznań26:30
[13:12]
Vetrex Sokół Kościerzyna
10.ZEPTER AZS UW Warszawa32:23
[16:7]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
11.Spójnia Wybrzeże Gdańsk35:28
[17:16]
Arot-Astromal Leszno
12.GSPR Gorzów Wlkp.24:29
[11:16]
Gaz-System Pogoń Szczecin
Kolejka 3
2011-10-01
16.SMS ZPRP Gdańsk32:33
[16:13]
ZEPTER AZS UW Warszawa
13.Gaz-System Pogoń Szczecin28:26
[13:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
14.Arot-Astromal Leszno32:29
[17:16]
GSPR Gorzów Wlkp.
15.Polski Cukier-Pomezania Malbork26:26
[15:13]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
17.Vetrex Sokół Kościerzyna30:24
[15:12]
Orlen Wisła II Płock
18.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg26:25
[15:8]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
Kolejka 4
2011-10-08
20.Orlen Wisła II Płock26:32
[14:16]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
19.KPR Wolsztyniak Wolsztyn22:25
[10:14]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
21.ZEPTER AZS UW Warszawa0:10
[0:0]
Vetrex Sokół Kościerzyna
24.Gaz-System Pogoń Szczecin39:24
[23:11]
Arot-Astromal Leszno
23.GSPR Gorzów Wlkp.32:33
[16:19]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
22.Spójnia Wybrzeże Gdańsk25:21
[11:10]
SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 5
2011-10-15
27.SMS ZPRP Gdańsk29:35
[11:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
25.Arot-Astromal Leszno28:26
[8:17]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
28.Vetrex Sokół Kościerzyna23:23
[13:9]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
30.WKS Grunwald-Allegro Poznań31:21
[18:9]
Orlen Wisła II Płock
29.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg23:24
[10:11]
ZEPTER AZS UW Warszawa
26.Polski Cukier-Pomezania Malbork26:31
[13:17]
Gaz-System Pogoń Szczecin
Kolejka 6
2011-10-22
31.KPR Wolsztyniak Wolsztyn35:26
[16:10]
Orlen Wisła II Płock
35.Gaz-System Pogoń Szczecin33:28
[15:12]
SMS ZPRP Gdańsk
32.ZEPTER AZS UW Warszawa22:22
[11:11]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
34.GSPR Gorzów Wlkp.40:30
[24:11]
Vetrex Sokół Kościerzyna
36.Arot-Astromal Leszno25:29
[12:14]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
33.Spójnia Wybrzeże Gdańsk32:23
[20:8]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Kolejka 7
2011-10-29
38.SMS ZPRP Gdańsk20:26
[8:11]
Arot-Astromal Leszno
42.Orlen Wisła II Płock21:30
[9:17]
ZEPTER AZS UW Warszawa
40.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg28:31
[12:18]
GSPR Gorzów Wlkp.
39.Vetrex Sokół Kościerzyna26:20
[13:5]
Gaz-System Pogoń Szczecin
41.WKS Grunwald-Allegro Poznań22:25
[11:12]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
37.Polski Cukier-Pomezania Malbork24:30
[12:14]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Kolejka 8
2011-11-12
45.GSPR Gorzów Wlkp.38:30
[18:15]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
43.KPR Wolsztyniak Wolsztyn25:27
[8:18]
ZEPTER AZS UW Warszawa
46.Gaz-System Pogoń Szczecin25:23
[11:12]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
47.Arot-Astromal Leszno35:29
[16:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
44.Spójnia Wybrzeże Gdańsk26:36
[12:17]
Orlen Wisła II Płock
48.Polski Cukier-Pomezania Malbork38:31
[16:17]
SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 9
2011-11-19
49.SMS ZPRP Gdańsk30:30
[14:15]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
50.Vetrex Sokół Kościerzyna30:20
[17:14]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
52.WKS Grunwald-Allegro Poznań27:21
[16:9]
Gaz-System Pogoń Szczecin
54.ZEPTER AZS UW Warszawa19:16
[9:8]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
53.Orlen Wisła II Płock25:33
[12:17]
GSPR Gorzów Wlkp.
51.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg22:25
[8:14]
Arot-Astromal Leszno
Kolejka 10
2011-11-26
60.SMS ZPRP Gdańsk24:24
[12:13]
Vetrex Sokół Kościerzyna
55.KPR Wolsztyniak Wolsztyn27:21
[15:10]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
56.GSPR Gorzów Wlkp.22:22
[11:11]
ZEPTER AZS UW Warszawa
57.Gaz-System Pogoń Szczecin46:36
[22:23]
Orlen Wisła II Płock
58.Arot-Astromal Leszno29:31
[17:15]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
59.Polski Cukier-Pomezania Malbork24:27
[12:11]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Kolejka 11
2011-12-03
61.Vetrex Sokół Kościerzyna35:28
[19:14]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
62.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg26:31
[13:14]
SMS ZPRP Gdańsk
63.WKS Grunwald-Allegro Poznań21:22
[12:9]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
64.Orlen Wisła II Płock21:28
[10:16]
Arot-Astromal Leszno
66.Spójnia Wybrzeże Gdańsk26:16
[15:9]
GSPR Gorzów Wlkp.
65.ZEPTER AZS UW Warszawa20:26
[11:13]
Gaz-System Pogoń Szczecin
Kolejka 12
2011-12-10
71.WKS Grunwald-Allegro Poznań28:25
[14:10]
SMS ZPRP Gdańsk
72.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg31:33
[14:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
67.KPR Wolsztyniak Wolsztyn0:10
[0:0]
GSPR Gorzów Wlkp.
68.Spójnia Wybrzeże Gdańsk27:22
[12:8]
Gaz-System Pogoń Szczecin
69.ZEPTER AZS UW Warszawa35:32
[17:14]
Arot-Astromal Leszno
70.Orlen Wisła II Płock28:32
[16:17]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
Kolejka 13
2012-01-28
77.Arot-Astromal Leszno29:20
[14:8]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
73.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg24:21
[14:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
75.SMS ZPRP Gdańsk33:35
[19:16]
Orlen Wisła II Płock
78.Gaz-System Pogoń Szczecin31:23
[16:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
74.Vetrex Sokół Kościerzyna25:23
[9:9]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
76.Polski Cukier-Pomezania Malbork24:24
[10:11]
ZEPTER AZS UW Warszawa
Kolejka 14
2012-02-04
81.Spójnia Wybrzeże Gdańsk23:20
[14:7]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
84.WKS Grunwald-Allegro Poznań23:25
[12:13]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
79.KPR Wolsztyniak Wolsztyn19:23
[8:13]
Gaz-System Pogoń Szczecin
80.GSPR Gorzów Wlkp.29:25
[17:10]
Arot-Astromal Leszno
82.ZEPTER AZS UW Warszawa37:26
[16:10]
SMS ZPRP Gdańsk
83.Orlen Wisła II Płock36:34
[15:17]
Vetrex Sokół Kościerzyna
Kolejka 15
2012-02-11
85.WKS Grunwald-Allegro Poznań23:25
[12:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
87.Vetrex Sokół Kościerzyna27:28
[14:14]
ZEPTER AZS UW Warszawa
89.Polski Cukier-Pomezania Malbork22:30
[11:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
90.Arot-Astromal Leszno28:27
[11:12]
Gaz-System Pogoń Szczecin
86.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg28:32
[10:17]
Orlen Wisła II Płock
88.SMS ZPRP Gdańsk18:21
[7:13]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
Kolejka 16
2012-02-18
94.Spójnia Wybrzeże Gdańsk28:25
[13:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
95.ZEPTER AZS UW Warszawa30:26
[15:12]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
92.Gaz-System Pogoń Szczecin35:21
[18:9]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
91.KPR Wolsztyniak Wolsztyn33:25
[16:7]
Arot-Astromal Leszno
96.Orlen Wisła II Płock29:29
[13:10]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
93.GSPR Gorzów Wlkp.26:24
[10:9]
SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 17
2012-02-25
101.SMS ZPRP Gdańsk25:40
[12:18]
Gaz-System Pogoń Szczecin
97.Orlen Wisła II Płock29:27
[12:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
98.WKS Grunwald-Allegro Poznań25:29
[12:13]
ZEPTER AZS UW Warszawa
99.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg19:24
[11:12]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
100.Vetrex Sokół Kościerzyna25:34
[11:15]
GSPR Gorzów Wlkp.
102.Polski Cukier-Pomezania Malbork22:25
[10:12]
Arot-Astromal Leszno
Kolejka 18
2012-03-03
103.KPR Wolsztyniak Wolsztyn27:21
[11:9]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
107.Spójnia Wybrzeże Gdańsk19:20
[10:8]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
104.Arot-Astromal Leszno36:36
[18:19]
SMS ZPRP Gdańsk
106.GSPR Gorzów Wlkp.29:29
[14:17]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
105.Gaz-System Pogoń Szczecin33:22
[13:12]
Vetrex Sokół Kościerzyna
108.ZEPTER AZS UW Warszawa39:27
[19:18]
Orlen Wisła II Płock
Kolejka 19
2012-03-17
110.Orlen Wisła II Płock31:29
[16:15]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
114.SMS ZPRP Gdańsk21:22
[7:11]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
109.ZEPTER AZS UW Warszawa24:21
[11:13]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
111.WKS Grunwald-Allegro Poznań25:24
[13:13]
GSPR Gorzów Wlkp.
112.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg25:29
[11:13]
Gaz-System Pogoń Szczecin
113.Vetrex Sokół Kościerzyna30:29
[15:15]
Arot-Astromal Leszno
Kolejka 20
2012-03-24
118.Gaz-System Pogoń Szczecin35:25
[14:13]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
115.KPR Wolsztyniak Wolsztyn35:26
[20:12]
SMS ZPRP Gdańsk
116.Polski Cukier-Pomezania Malbork26:28
[13:17]
Vetrex Sokół Kościerzyna
117.Arot-Astromal Leszno42:30
[17:8]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
119.GSPR Gorzów Wlkp.30:27
[18:9]
Orlen Wisła II Płock
120.Spójnia Wybrzeże Gdańsk30:29
[16:13]
ZEPTER AZS UW Warszawa
Kolejka 21
2012-03-31
123.Orlen Wisła II Płock19:24
[10:12]
Gaz-System Pogoń Szczecin
122.ZEPTER AZS UW Warszawa35:30
[17:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
125.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg28:22
[14:12]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
124.WKS Grunwald-Allegro Poznań24:32
[11:18]
Arot-Astromal Leszno
126.Vetrex Sokół Kościerzyna36:28
[17:15]
SMS ZPRP Gdańsk
121.Spójnia Wybrzeże Gdańsk26:24
[13:11]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Kolejka 22
2012-04-14
128.SMS ZPRP Gdańsk28:24
[16:14]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
131.Gaz-System Pogoń Szczecin33:30
[14:15]
ZEPTER AZS UW Warszawa
127.KPR Wolsztyniak Wolsztyn26:26
[12:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
129.Polski Cukier-Pomezania Malbork18:18
[10:10]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
130.Arot-Astromal Leszno41:33
[19:17]
Orlen Wisła II Płock
132.GSPR Gorzów Wlkp.28:31
[18:17]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk


Logo

Newsletter

Jeżeli chcesz być powiadamiany
o nowościach wpisz swój adres e-mail:

Sonda

Czy podoba Ci się logo ME seniorów Polska 2016?

TAK
NIE

Komisja do zwalczania dopingu

Sponsor strategiczny:


PGNiG

Sponsorzy:


Hummel

Uzdrowisko Nałęczów

Partnerzy:

Hotel Courtyard by Marriott Warszawa


Select Sport


Centrum Medyczne MAVIT


Rehasport Clinic


HUCK POLSKA


WspieramyKlub.pl

Dołącz do nas



Logo Logo

95 lat polskiej piłki ręcznej




Wspieramy Fundacje!

Wspieramy Fundację DKMS!

Wspieramy Fundację Herosi!

© Związek Piłki Ręcznej w Polsce