Z ostatniej chwili

kw. MMŚ (grupa 3./Chorzów): Słowacja - Serbia 19:27; Polska - Holandia 16:37. Awans wywalczyły drużyny Holandii oraz Serbii.


ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ NA YOUTUBE! OGLĄDAJ FILMY ZZA KULIS ME DANIA 2014.

Reprezentacja

POLSKA - CZECHY
28:21 (14:10)
Turniej towarzyski seniorów w Lublinie


I Liga Mężczyzn Grupa A

  Tabela wyników   Klasyfikacja strzelców   Wiadomości


  Tabela wyników rundy zasadniczej  Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej


Tabela wyników rundy zasadniczej
sezon 2011-2012

me

zw

re

po

st

sr

pkt

str

1.Gaz-System Pogoń Szczecin221804651543368
2.ZEPTER AZS UW Warszawa2214356015563113
3.Spójnia Wybrzeże Gdańsk2213275525272816
4.Arot-Astromal Leszno2213186596322717
5.Vetrex Sokół Kościerzyna2212376085882717
6.GSPR Gorzów Wlkp.2211296205862420
7.KPR Wolsztyniak Wolsztyn2292115705562024
8.WKS Grunwald-Allegro Poznań2283115555731925
9.Polski Cukier-Pomezania Malbork2273125475911727
10.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg2261155736211331
11.Orlen Wisła II Płock2261156117051331
12.SMS ZPRP Gdańsk223316603672935


Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka 1
2011-09-17
6.Vetrex Sokół Kościerzyna30:26
[15:12]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
5.SMS ZPRP Gdańsk31:32
[19:13]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
1.GSPR Gorzów Wlkp.27:28
[17:14]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
2.Gaz-System Pogoń Szczecin21:19
[13:12]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
3.Arot-Astromal Leszno35:32
[19:12]
ZEPTER AZS UW Warszawa
4.Polski Cukier-Pomezania Malbork32:19
[20:9]
Orlen Wisła II Płock
Kolejka 2
2011-09-24
9.Orlen Wisła II Płock30:36
[17:17]
SMS ZPRP Gdańsk
7.KPR Wolsztyniak Wolsztyn35:28
[17:13]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
8.WKS Grunwald-Allegro Poznań26:30
[13:12]
Vetrex Sokół Kościerzyna
10.ZEPTER AZS UW Warszawa32:23
[16:7]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
11.Spójnia Wybrzeże Gdańsk35:28
[17:16]
Arot-Astromal Leszno
12.GSPR Gorzów Wlkp.24:29
[11:16]
Gaz-System Pogoń Szczecin
Kolejka 3
2011-10-01
16.SMS ZPRP Gdańsk32:33
[16:13]
ZEPTER AZS UW Warszawa
13.Gaz-System Pogoń Szczecin28:26
[13:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
14.Arot-Astromal Leszno32:29
[17:16]
GSPR Gorzów Wlkp.
15.Polski Cukier-Pomezania Malbork26:26
[15:13]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
17.Vetrex Sokół Kościerzyna30:24
[15:12]
Orlen Wisła II Płock
18.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg26:25
[15:8]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
Kolejka 4
2011-10-08
20.Orlen Wisła II Płock26:32
[14:16]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
19.KPR Wolsztyniak Wolsztyn22:25
[10:14]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
21.ZEPTER AZS UW Warszawa0:10
[0:0]
Vetrex Sokół Kościerzyna
24.Gaz-System Pogoń Szczecin39:24
[23:11]
Arot-Astromal Leszno
23.GSPR Gorzów Wlkp.32:33
[16:19]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
22.Spójnia Wybrzeże Gdańsk25:21
[11:10]
SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 5
2011-10-15
27.SMS ZPRP Gdańsk29:35
[11:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
25.Arot-Astromal Leszno28:26
[8:17]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
28.Vetrex Sokół Kościerzyna23:23
[13:9]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
30.WKS Grunwald-Allegro Poznań31:21
[18:9]
Orlen Wisła II Płock
29.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg23:24
[10:11]
ZEPTER AZS UW Warszawa
26.Polski Cukier-Pomezania Malbork26:31
[13:17]
Gaz-System Pogoń Szczecin
Kolejka 6
2011-10-22
31.KPR Wolsztyniak Wolsztyn35:26
[16:10]
Orlen Wisła II Płock
35.Gaz-System Pogoń Szczecin33:28
[15:12]
SMS ZPRP Gdańsk
32.ZEPTER AZS UW Warszawa22:22
[11:11]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
34.GSPR Gorzów Wlkp.40:30
[24:11]
Vetrex Sokół Kościerzyna
36.Arot-Astromal Leszno25:29
[12:14]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
33.Spójnia Wybrzeże Gdańsk32:23
[20:8]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Kolejka 7
2011-10-29
38.SMS ZPRP Gdańsk20:26
[8:11]
Arot-Astromal Leszno
42.Orlen Wisła II Płock21:30
[9:17]
ZEPTER AZS UW Warszawa
40.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg28:31
[12:18]
GSPR Gorzów Wlkp.
39.Vetrex Sokół Kościerzyna26:20
[13:5]
Gaz-System Pogoń Szczecin
41.WKS Grunwald-Allegro Poznań22:25
[11:12]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
37.Polski Cukier-Pomezania Malbork24:30
[12:14]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Kolejka 8
2011-11-12
45.GSPR Gorzów Wlkp.38:30
[18:15]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
43.KPR Wolsztyniak Wolsztyn25:27
[8:18]
ZEPTER AZS UW Warszawa
46.Gaz-System Pogoń Szczecin25:23
[11:12]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
47.Arot-Astromal Leszno35:29
[16:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
44.Spójnia Wybrzeże Gdańsk26:36
[12:17]
Orlen Wisła II Płock
48.Polski Cukier-Pomezania Malbork38:31
[16:17]
SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 9
2011-11-19
49.SMS ZPRP Gdańsk30:30
[14:15]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
50.Vetrex Sokół Kościerzyna30:20
[17:14]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
52.WKS Grunwald-Allegro Poznań27:21
[16:9]
Gaz-System Pogoń Szczecin
54.ZEPTER AZS UW Warszawa19:16
[9:8]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
53.Orlen Wisła II Płock25:33
[12:17]
GSPR Gorzów Wlkp.
51.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg22:25
[8:14]
Arot-Astromal Leszno
Kolejka 10
2011-11-26
60.SMS ZPRP Gdańsk24:24
[12:13]
Vetrex Sokół Kościerzyna
55.KPR Wolsztyniak Wolsztyn27:21
[15:10]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
56.GSPR Gorzów Wlkp.22:22
[11:11]
ZEPTER AZS UW Warszawa
57.Gaz-System Pogoń Szczecin46:36
[22:23]
Orlen Wisła II Płock
58.Arot-Astromal Leszno29:31
[17:15]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
59.Polski Cukier-Pomezania Malbork24:27
[12:11]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
Kolejka 11
2011-12-03
61.Vetrex Sokół Kościerzyna35:28
[19:14]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
62.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg26:31
[13:14]
SMS ZPRP Gdańsk
63.WKS Grunwald-Allegro Poznań21:22
[12:9]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
64.Orlen Wisła II Płock21:28
[10:16]
Arot-Astromal Leszno
66.Spójnia Wybrzeże Gdańsk26:16
[15:9]
GSPR Gorzów Wlkp.
65.ZEPTER AZS UW Warszawa20:26
[11:13]
Gaz-System Pogoń Szczecin
Kolejka 12
2011-12-10
71.WKS Grunwald-Allegro Poznań28:25
[14:10]
SMS ZPRP Gdańsk
72.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg31:33
[14:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
67.KPR Wolsztyniak Wolsztyn0:10
[0:0]
GSPR Gorzów Wlkp.
68.Spójnia Wybrzeże Gdańsk27:22
[12:8]
Gaz-System Pogoń Szczecin
69.ZEPTER AZS UW Warszawa35:32
[17:14]
Arot-Astromal Leszno
70.Orlen Wisła II Płock28:32
[16:17]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
Kolejka 13
2012-01-28
77.Arot-Astromal Leszno29:20
[14:8]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
73.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg24:21
[14:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
75.SMS ZPRP Gdańsk33:35
[19:16]
Orlen Wisła II Płock
78.Gaz-System Pogoń Szczecin31:23
[16:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
74.Vetrex Sokół Kościerzyna25:23
[9:9]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
76.Polski Cukier-Pomezania Malbork24:24
[10:11]
ZEPTER AZS UW Warszawa
Kolejka 14
2012-02-04
81.Spójnia Wybrzeże Gdańsk23:20
[14:7]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
84.WKS Grunwald-Allegro Poznań23:25
[12:13]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
79.KPR Wolsztyniak Wolsztyn19:23
[8:13]
Gaz-System Pogoń Szczecin
80.GSPR Gorzów Wlkp.29:25
[17:10]
Arot-Astromal Leszno
82.ZEPTER AZS UW Warszawa37:26
[16:10]
SMS ZPRP Gdańsk
83.Orlen Wisła II Płock36:34
[15:17]
Vetrex Sokół Kościerzyna
Kolejka 15
2012-02-11
85.WKS Grunwald-Allegro Poznań23:25
[12:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
87.Vetrex Sokół Kościerzyna27:28
[14:14]
ZEPTER AZS UW Warszawa
89.Polski Cukier-Pomezania Malbork22:30
[11:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
90.Arot-Astromal Leszno28:27
[11:12]
Gaz-System Pogoń Szczecin
86.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg28:32
[10:17]
Orlen Wisła II Płock
88.SMS ZPRP Gdańsk18:21
[7:13]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
Kolejka 16
2012-02-18
94.Spójnia Wybrzeże Gdańsk28:25
[13:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
95.ZEPTER AZS UW Warszawa30:26
[15:12]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
92.Gaz-System Pogoń Szczecin35:21
[18:9]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
91.KPR Wolsztyniak Wolsztyn33:25
[16:7]
Arot-Astromal Leszno
96.Orlen Wisła II Płock29:29
[13:10]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
93.GSPR Gorzów Wlkp.26:24
[10:9]
SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 17
2012-02-25
101.SMS ZPRP Gdańsk25:40
[12:18]
Gaz-System Pogoń Szczecin
97.Orlen Wisła II Płock29:27
[12:12]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
98.WKS Grunwald-Allegro Poznań25:29
[12:13]
ZEPTER AZS UW Warszawa
99.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg19:24
[11:12]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
100.Vetrex Sokół Kościerzyna25:34
[11:15]
GSPR Gorzów Wlkp.
102.Polski Cukier-Pomezania Malbork22:25
[10:12]
Arot-Astromal Leszno
Kolejka 18
2012-03-03
103.KPR Wolsztyniak Wolsztyn27:21
[11:9]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
107.Spójnia Wybrzeże Gdańsk19:20
[10:8]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
104.Arot-Astromal Leszno36:36
[18:19]
SMS ZPRP Gdańsk
106.GSPR Gorzów Wlkp.29:29
[14:17]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
105.Gaz-System Pogoń Szczecin33:22
[13:12]
Vetrex Sokół Kościerzyna
108.ZEPTER AZS UW Warszawa39:27
[19:18]
Orlen Wisła II Płock
Kolejka 19
2012-03-17
110.Orlen Wisła II Płock31:29
[16:15]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk
114.SMS ZPRP Gdańsk21:22
[7:11]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
109.ZEPTER AZS UW Warszawa24:21
[11:13]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
111.WKS Grunwald-Allegro Poznań25:24
[13:13]
GSPR Gorzów Wlkp.
112.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg25:29
[11:13]
Gaz-System Pogoń Szczecin
113.Vetrex Sokół Kościerzyna30:29
[15:15]
Arot-Astromal Leszno
Kolejka 20
2012-03-24
118.Gaz-System Pogoń Szczecin35:25
[14:13]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
115.KPR Wolsztyniak Wolsztyn35:26
[20:12]
SMS ZPRP Gdańsk
116.Polski Cukier-Pomezania Malbork26:28
[13:17]
Vetrex Sokół Kościerzyna
117.Arot-Astromal Leszno42:30
[17:8]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
119.GSPR Gorzów Wlkp.30:27
[18:9]
Orlen Wisła II Płock
120.Spójnia Wybrzeże Gdańsk30:29
[16:13]
ZEPTER AZS UW Warszawa
Kolejka 21
2012-03-31
123.Orlen Wisła II Płock19:24
[10:12]
Gaz-System Pogoń Szczecin
122.ZEPTER AZS UW Warszawa35:30
[17:12]
GSPR Gorzów Wlkp.
125.KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg28:22
[14:12]
Polski Cukier-Pomezania Malbork
124.WKS Grunwald-Allegro Poznań24:32
[11:18]
Arot-Astromal Leszno
126.Vetrex Sokół Kościerzyna36:28
[17:15]
SMS ZPRP Gdańsk
121.Spójnia Wybrzeże Gdańsk26:24
[13:11]
KPR Wolsztyniak Wolsztyn
Kolejka 22
2012-04-14
128.SMS ZPRP Gdańsk28:24
[16:14]
KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg
131.Gaz-System Pogoń Szczecin33:30
[14:15]
ZEPTER AZS UW Warszawa
127.KPR Wolsztyniak Wolsztyn26:26
[12:14]
Vetrex Sokół Kościerzyna
129.Polski Cukier-Pomezania Malbork18:18
[10:10]
WKS Grunwald-Allegro Poznań
130.Arot-Astromal Leszno41:33
[19:17]
Orlen Wisła II Płock
132.GSPR Gorzów Wlkp.28:31
[18:17]
Spójnia Wybrzeże Gdańsk


Logo

Newsletter

Jeżeli chcesz być powiadamiany
o nowościach wpisz swój adres e-mail:

Sonda

Czy podoba Ci się logo ME seniorów Polska 2016?

TAK
NIE

Komisja do zwalczania dopingu

Sponsor strategiczny:


PGNiG

Sponsorzy:


Hummel

Uzdrowisko Nałęczów

Partnerzy:

Hotel Courtyard by Marriott Warszawa


Select Sport


Centrum Medyczne MAVIT


Rehasport Clinic


HUCK POLSKA


WspieramyKlub.pl


Dołącz do nas



Logo Logo

Wspieramy Fundacje!

Wspieramy Fundację DKMS!

Wspieramy Fundację Herosi!

© Związek Piłki Ręcznej w Polsce