Z ostatniej chwili

PGNiG Superliga mężczyzn: W rozegranym awansem meczu 5. kolejki Pogoń zremisowała w Szczecinie z mistrzami Polski Vive Tauron Kielce 27:27 (13:15). 


OGLĄDAJ FILMY ZZA KULIS MECZÓW I ZGRUPOWAŃ REPREZENTACJI POLSKI!
ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!

Reprezentacja

POLSKA - FINLANDIA
07.10 / g.20:00 / Lubin
kw. ME kobiet 2016


AKTUALNOŚCI

AWF Poznań - studia podyplomowe | 07-09-2007r.

ZPRP przypomina, że 10 września br. mija termin przyjmowania zgłoszeń na kurs na stopień trenera piłki ręcznej II klasy organizowany przez Radę Trenerów ZPRP wspólnie z Regionalnym Stowarzyszeniem Trenerów i Instruktorów Sportu w Łodzi.

Jednocześnie informujemy, że AWF Poznań przyjmuje do 30 września br. zgłoszenia na studia podyplomowe – kierunek trener II klasy dla absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, posiadających uprawnienia instruktora piłki ręcznej.

Zobacz INFO o kursie w Łodzi

Komentarze użytkowników

 AWF Poznan Sostrzegawczy (11-09-2007)
Nie slyszalem o tej uczelni od co najmniej 20-u lat!Dzwna to uczelnia, ktora nie posiada,promocji ,specjalizacji pilki -recznej,jako jedyna w Polse nie posiada 7-iu studentow aby reprezentować uczelnie na Mistrzostwach Akademickich. Teraz w celach zarobkowych znajdyjecie nagle fachowcow od szkolenia trenerów.?Czy metody szkolenia gwarantować bedą wspólczesny poziom?wątpliwe.Panie Rektorze przypominam ,ze pilka reczna w Pana uczelni to 5-e koło u wozu jest v/ce Mistrzem świata.

 AWF Poznan spostrzegawczy (10-09-2007)
Bodajże 20 lat temu słyszałem o piłce recznej w poznańskiej uczelni.Są tam jeszcze jacyś ludzie ,którzy znają tą dyscypline sportu i nauczą trenerów 2 klasy?.Od wielu lat nie ma tam promocji, klimatu, specjalizacji piłki ręczne,ani zespołu uczelnianego, który by reprezentował uczelnie na Akademickich Mistrzostwach Polski.Panie Rektorze w Pana Akademi 5-te koło u wozu-piłka ręczna to aktualny v/ce Mistrz Swiata i dyscyplina olimpijska.

  z10m3k (09-09-2007)
Poprawcie dzial ekstraklasa i tabele wynikow. Gdy klikasz na wynik konkretnego spotkania na liscie "grajacych" zawodnikow pojawia sie cala kadra zespolu. Ciezko stwierdzic wowczas, kto gral i nie rzucil bramki a kto nie zlapal sie do skladu na mecz...

Dodaj własny komentarz

* Autor:
Tytuł:
* Treść:
Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione.        

Newsletter

Jeżeli chcesz być powiadamiany
o nowościach wpisz swój adres e-mail:

Sonda

Czy podoba Ci się logo ME seniorów Polska 2016?

TAK
NIE

Komisja do zwalczania dopingu

Sponsor strategiczny:


PGNiG

Partner techniczny:


KEMPA

Partnerzy:

Dentsu


Hotel Courtyard by Marriott Warszawa


Centrum Medyczne MAVIT


Rehasport Clinic
Cechini
Uzdrowisko Nałęczów


HUCK POLSKA


WspieramyKlub.pl

Dołącz do nasLogo Logo

95 lat polskiej piłki ręcznej
TVKup bilet

Logo

Logo

Slide 2
Slide 3
Slide 5
Slide 6
Slide 8

Wspieramy Fundacje!

Wspieramy Fundację DKMS!

Wspieramy Fundację Herosi!

© Związek Piłki Ręcznej w Polsce